HAKKıNDA

Wuqiao qiyuan cellulose co, ltd bilimsel araştırma, üretim, satış ve depolama entegre kapsamlı bir kuruluştur. Uzmanlar tarafından yönetilen elit bir ar-ge yönetim ekibine sahiptir. Güçlü ekonomik güç ve bol insan kaynakları, şirketin uzun vadeli gelişimi için sağlam bir temel oluşturdu. Araştırma ve geliştirme merkezi ağırlıklı olarak iyi bir eskort yapmak için müşterilerin çoğunluğu için, selüloz eter (hpmc) araştırma ve geliştirme ve üretim kararlıdır. 【★★★Müşterilerimizin güven ve ihtiyaçlarına güvenerek özel olarak tavsiye edilir, şirket müşterilere daha zamanında ve uygun hizmetler sunmak için ülke çapında bir dizi satış ve servis şubesi kurmuştur. Bugünün pazar durumunda iş fırsatları ve şiddetli rekabet dolu, şirketimizdeki tüm meslektaşlarım sizinle birlikte çalışmaya isteklidir. Şirket şimdi çeşitli selüloz eter (hpmc) 40000 ton üretebilir. Ürünler hafif sanayi, petrol, kimya, tekstil, inşaat, gıda, ilaç ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünler pekin, shanghai, hebei, shandong, fujian, sichuan, guangdong ve diğer yerli birinci ve ikinci kademe şehirlere satıldı. İnsanları çekmek, eğitmek, kullanmak ve sevmek, yetenekler şirketin değerli sermayesidir. Şirket sürekli olarak tercihli yetenek politikaları, adil rekabet arenası, geniş geliştirme alanı ve uyumlu çalışma ortamı ile çeşitli profesyonel yetenekleri çekiyor ve koruyor. Profesyonel üretim tecrübesi yıllara bağlı kalarak, wuqiao county qiyuan cellulose co, ltd içtenlikle ziyaret ve rehberlik için ülke genelinde hayatın her kesiminden meslektaşları ve arkadaşlar karşılar ve bir misafir olarak wuqiao İlçesini ziyaret etmenizi bekliyoruz.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Sürdürülebilir çözümler: alçı kendiliğinden tesviye için selüloz bazlı katkı maddeleri

İçerik tablosu: 1. giriş: sürdürülebilir çözümler için selüloz bazlı katkı maddeleri 2. alçı kendi kendini tesviye anlamak 3. alçı kendinden tesviye 4 sürdürülebilir katkı maddeleri ihtiyacı. selüloz bazlı katkı maddeleri: çevre dostu bir alternatif 5. selüloz bazlı katkı maddelerinin alçıtaşı kendi kendini nasıl güçlendirdiğini 6. alçı kendinden tesviye 7 selüloz bazlı katkı maddelerinin uygulamaları. gelecekteki beklentiler ve


Alçı kendinden tesviye için selüloz kullanmanın faydaları

1. İnşaat projelerinde seviye ve pürüzsüz yüzeyler elde etmek söz konusu olduğunda, alçı kendinden tesviye bileşikleri popüler bir seçim haline gelmiştir. Bu bileşikler çok yönlülük sunar ve zemin tesviye, onarım ve yenileme gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Bununla birlikte, bir katkı maddesi olarak selülozu birleştiren alçı kendiliğinden tesviye bileşiklerinin performansını daha da arttırmak için ek faydalar ve iyileştirmeler sağlayabilir.


Endüstriyel selülozun kullanımı

Hammadde olarak izole ve arıtılmış selüloz kullanarak, rayon, selofan ve nitrat ve asetat gibi ester türevleri üretebilir; ayrıca, yağ sondajı, gıda, seramik sır, günlük kimyasallarda kullanılan anyonik selüloz gibi polimer eter türevleri, metil selüloz, etil selüloz, karboksimetil selüloz, Sentetik yıkama, grafit ürünleri, kalem üretimi, elektronik, kaplamalar, yapı malzemeleri, dekorasyon, sivrisinek bobinleri, tütün, kağıt, kauçuk, tarım, yapıştırıcılar, plastik, patlayıcılar, elektrik ve bilimsel araştırma ekipmanları vb.


daha fazla göster