O NÁS

Wuqiao qiyuan celulóza co, ltd je komplexný podnik integrujúce vedecký výskum, výroba, predaj a skladovanie. Má elitný manažérsky tím výskumu a vývoja vedený odborníkmi. Silná ekonomická sila a bohaté ľudské zdroje položili pevný základ pre dlhodobý rozvoj spoločnosti. Výskumné a vývojové centrum sa venuje hlavne výskumu a vývoju a výrobe celulózového éteru (hpmc), pre väčšinu zákazníkov urobiť dobrú sprievodu.★★★Je osobitne odporúčaná spoliehajúc sa na dôveru a potreby našich zákazníkov, spoločnosť zriadila rad predajných a servisných pobočiek po celej krajine s cieľom poskytovať zákazníkom včasnejšie a pohodlnejšie služby. V dnešnej situácii na trhu plnej obchodných príležitostí a prudkej konkurencie sú všetci moji kolegovia v našej spoločnosti ochotní spolupracovať s vami. Spoločnosť teraz môže vyrábať rôzne celulózové éter (hpmc) 40000 ton. Výrobky sa široko používajú v ľahkom priemysle, ropnom, chemickom, textilnom, stavebnom, potravinárskom, lekárskom a inom priemysle. Výrobky boli predávané do pekingu, šanghaj, hebei, shandong, fujian, sichuan, guangdong a ďalších domácich miest prvého a druhého stupňa. Prilákanie, vzdelávanie, zamestnávanie a milovanie ľudí, talenty sú cenným kapitálom spoločnosti. Spoločnosť neustále láka a zachováva rôzne profesionálne talenty s preferenčnou politikou talentov, férovou konkurenčnou arénou, širokým rozvojovým priestorom a harmonickou pracovnou atmosférou. Dodržiavanie rokov profesionálne výrobné skúsenosti, wuqiao county qiyuan celulóza co, ltd úprimne víta kolegov a priateľov zo všetkých vrstiev života po celej krajine na návštevu a sprievodca, a vitajte na návšteve wuqiao county ako hosť.

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Udržateľné riešenia: doplnky na báze celulózy pre samonivelovanie sadry

Obsah: 1. úvod: prídavné látky na báze celulózy pre udržateľné riešenia 2. pochopenie sadrového samonivelácie 3. potreba trvalo udržateľných prídavných látok v sadrových samonivelačoch 4. doplnkové látky na báze celulózy: ekologická alternatíva 5. ako doplnky na báze celulózy zvýšiť sadrový samonivelovanie 6. aplikácie prídavných látok na báze celulózy v samonivelovaní sadru 7. budúce vyhliadky a

2023-08-31 vidieť viac

Výhody použitia celulózy pre sadrokartónové samonivelovanie

1. úvod pokiaľ ide o dosiahnutie úrovne a hladkých povrchov v stavebných projektoch, sadrokartónové samonivelačné zlúčeniny sa stali populárnou voľbou. Tieto zlúčeniny ponúkajú veľkú všestrannosť a sú široko používané v aplikáciách, ako je podlahové vyrovnanie, oprava a renovácia. Avšak, pre ďalšie zlepšenie výkonu sadrových samonivelačných zlúčenín, začlenenie celulózy ako aditíva môže priniesť ďalšie výhody a zlepšenie.

2023-08-24 vidieť viac

Použitie priemyselnej celulózy

Pomocou izolovanej a čistenej celulózy ako suroviny môže produkovať rayon, celofán a esterové deriváty, ako je dusičnan a acetát; môže byť tiež vyrobená do methylcelulózy, etylcelulózy, karboxymetylcelulózy, polymérne éterové deriváty, ako je aniónová celulóza, používané v ropných vrtách, potravín, keramické glazúry, denné chemikálie, Syntetické umývanie, grafitové výrobky, výroba ceruzek, elektronika, povlaky, stavebné materiály, dekorácie, komárske cievky, tabak, papier, kaučuk, poľnohospodárstvo, lepidlá, plasty, výbušniny, elektrické a vedecké výskumné zariadenia a tak ďalej.

2022-05-12 vidieť viac

vidieť viac