O FIRMIE 

Wuqiao Qiyuan Cellulose Co., Ltd. jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym badania naukowe, produkcję, sprzedaż i magazynowanie. Posiada elitarny zespół zarządzający R & D kierowany przez ekspertów. Silna siła ekonomiczna i bogate zasoby ludzkie położyły solidne podstawy dla długoterminowego rozwoju firmy. Centrum badawczo-rozwojowe zajmuje się głównie badaniami i rozwojem eteru celulozowego (HPMC) oraz produkcją, aby większość klientów wykonała dobrą eskortę★★★Jest specjalnie polecane】 Opierając się na zaufaniu i potrzebach naszych klientów, firma utworzyła szereg oddziałów sprzedaży i usług w całym kraju, aby zapewnić klientom bardziej terminowe i wygodne usługi. W dzisiejszej sytuacji rynkowej pełnej możliwości biznesowych i ostrej konkurencji, wszyscy moi koledzy w naszej firmie są gotowi współpracować z Tobą. Firma może teraz produkować różne eter celulozowy (HPMC) 40000 ton. Produkty są szeroko stosowane w przemyśle lekkim, naftowym, chemicznym, tekstylnym, budowlanym, spożywczym, medycznym i innych. Produkty zostały sprzedane do Pekinu, Szanghaju, Hebei, Shandong, Fujian, Sichuan, Guangdong i innych krajowych miast pierwszego i drugiego poziomu. Przyciąganie, kształcenie, zatrudnianie i kochanie ludzi, talenty są cennym kapitałem firmy. Firma nieustannie przyciąga i zachowuje różne profesjonalne talenty dzięki preferencyjnej polityce talentów, uczciwej konkurencji, szerokiej przestrzeni rozwojowej i harmonijnej atmosferze pracy. Trzymając się wieloletnich doświadczeń w produkcji zawodowej, Wuqiao County Qiyuan Cellulose Co., Ltd. szczerze wita kolegów i przyjaciół z różnych środowisk w całym kraju, aby odwiedzić i poprowadzić, i zapraszamy do odwiedzenia hrabstwa Wuqiao jako gościa.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Zrównoważone rozwiązania: dodatki na bazie celulozy do samopoziomowania gipsu

Spis treści: 1. Wprowadzenie: Dodatki na bazie celulozy dla zrównoważonych rozwiązań 2. Zrozumienie samowypoziomowania gipsu 3. Potrzeba zrównoważonych dodatków w samopoziomowaniu gipsu 4. Dodatki na bazie celulozy: ekologiczna alternatywa 5. Jak dodatki na bazie celulozy zwiększają samopoziomowanie gipsu 6. Zastosowania dodatków na bazie celulozy w samopoziomowaniu gipsu 7. Perspektywy na przyszłość i

2023-08-31 Zobacz więcej

Korzyści z używania celulozy do samopoziomowania gipsu

1. Wprowadzenie Jeśli chodzi o osiągnięcie poziomu i gładkich powierzchni w projektach budowlanych, popularne stały się związki samopoziomujące gips. Związki te oferują dużą wszechstronność i są szeroko stosowane w takich zastosowaniach, jak wyrównywanie podłóg, naprawa i renowacja. Jednak w celu dalszego zwiększenia wydajności związków samopoziomujących gips, włączenie celulozy jako dodatku może przynieść dodatkowe korzyści i ulepszenia.

2023-08-24 Zobacz więcej

Zastosowania przemysłowej celulozy

Wykorzystując izolowaną i oczyszczoną celulozę jako surowiec, może wytwarzać pochodne sztucznego jedwabiu, celofanu i estru, takie jak azotan i octan; można go również wytwarzać z metylocelulozy, etylocelulozy, karboksymetylocelulozy, polimerowych pochodnych eteru, takich jak anionowa celuloza, stosowane w wierceniu ropy naftowej, żywności, glazurze ceramicznej, codziennych chemikaliów, Syntetyczne mycie, produkty grafitowe, produkcja ołówków, elektronika, powłoki, materiały budowlane, dekoracja, cewki komarów, tytoń, papier, guma, rolnictwo, kleje, tworzywa sztuczne, materiały wybuchowe, sprzęt do badań elektrycznych i naukowych i tak dalej.

2022-05-12 Zobacz więcej

Zobacz więcej