PAR 

Wuqiao qiyuan celuloze co ltd ir visaptverošs uzņēmums, kas integrē zinātnisko pētniecību, ražošanu, pārdošanu un noliktavu. Tā ir elites r & d vadības komanda, ko vada eksperti. Spēcīgs ekonomiskais spēks un bagātīgi cilvēkresursi ir izveidojuši stabilu pamatu uzņēmuma ilgtermiņa attīstībai. Pētniecības un attīstības centrs ir galvenokārt apņēmusies celulozes ētera (hpmc) pētniecības un attīstības un ražošanas, lai lielākā daļa klientu darīt labu escort.★★★Ir īpaši ieteicamais, paļaujoties uz mūsu klientu uzticību un vajadzībām, uzņēmums ir izveidojis vairākus pārdošanas un pakalpojumu filiāles visā valstī, lai nodrošinātu klientiem savlaicīgākus un ērtākus pakalpojumus. Mūsdienu tirgus situācijā, kas ir pilna ar biznesa iespējām un sīvu konkurenci, visi mani kolēģi mūsu uzņēmumā ir gatavi strādāt kopā ar jums. Uzņēmums tagad var ražot dažādus celulozes ēteri (hpmc) 40000 tonnas. Produkti tiek plaši izmantoti vieglajā rūpniecībā, naftas, ķīmijas, tekstila, celtniecības, pārtikas, medicīnas un citās nozarēs. Produkti ir pārdoti pekinā, šanhajā, hebei, shandong, fujian, sichuan, guangdong un citās vietējās pirmās un otrās pakāpes pilsētās. Piesaistot, izglītojot, nodarbinājot un mīlot cilvēkus, talanti ir uzņēmuma vērtīgais kapitāls. Uzņēmums nepārtraukti piesaista un saglabā dažādus profesionālus talantus ar preferenciālu talantu politiku, godīgu konkurences arēnu, plašu attīstības telpu un harmonisku darba atmosfēru. Ievērojot gadu profesionālās ražošanas pieredzi, wuqiao county qiyuan celuloze co ltd patiesi apsveic kolēģus un draugus no visām dzīves jomām visā valstī apmeklēt un vadīt, un laipni lūdzam apmeklēt wuqiao county kā viesu.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Ilgtspējīgi risinājumi: celulozes bāzes piedevas ģipša pašizlīdzināšanai

Saturs: 1. ievads: celulozes balstītas piedevas ilgtspējīgam risinājumam 2. saprašana ģipša pašizlīdzināšanas 3. nepieciešamība pēc ilgtspējīgas piedevas ģipša pašizlīdzināšanas 4. celulozes bāzes piedevas: videi draudzīga alternatīva 5. kā celulozes bāzes piedevas uzlabo ģipša pašizlīdzinošo 6. celulozes bāzes piedevu pielietojumi ģipša pašizlīdzināšanā 7. nākotnes perspektīvas un

2023-08-31 skatīt vairāk

Priekšrocības, izmantojot celulozes ģipša pašizlīdzināšanas

1. ievads kad celtniecības projektos tiek sasniegts līmenis un gludas virsmas, ģipša pašizlīdzinošie savienojumi ir kļuvuši par populāru izvēli. Šie savienojumi piedāvā lielu daudzpusību un tiek plaši izmantoti lietojumos, piemēram, grīdas izlīdzināšana, remonts, un renovācija. Tomēr, lai vēl vairāk uzlabotu sniegumu ģipša pašizlīdzinošo savienojumu, iekļaujot celuloze kā piedeva var dot papildu priekšrocības un uzlabojumus.

2023-08-24 skatīt vairāk

Rūpnieciskās celulozes izmantošana

Izmantojot izolēto un attīrīto celulozi kā izejvielu, tas var ražot hiona, celofāna un estera atvasinājumus, piemēram, nitrātu un acetātu; to var izgatavot arī metilceluloze, etilceluloze, karboksmetilceluloze, polimēru ētera atvasinājumi, piemēram, anjonu celuloze, ko izmanto naftas urbšanā, pārtika, keramikas glazūra, ikdienas ķīmiskās vielas, Sintētiska mazgāšana, grafīta izstrādājumi, zīmuļu ražošana, elektronika, pārklājumi, celtniecības materiāli, apdare, komāru spoles, tabaka, papīrs, gumija, lauksaimniecība, līmes, plastmasas, sprāgstvielas, elektriskās un zinātniskās pētniecības iekārtas un tā tālāk.

2022-05-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk