APIE MUS

Wuqiao qiyuan celiuliozės co, ltd "yra visapusiška įmonė, integruojanti mokslinius tyrimus, gamybą, pardavimus ir sandėliavimą. Ji turi elitinę mokslinių tyrimų ir plėtros valdymo komandą, kuriai vadovauja ekspertai. Stipri ekonominė jėga ir gausūs žmogiškieji ištekliai padėjo tvirtą pagrindą įmonės ilgalaikei plėtrai. Mokslinių tyrimų ir plėtros centras yra daugiausia įsipareigojusi celiuliozės eterio (hpmc) mokslinių tyrimų ir plėtros ir gamybos, kad dauguma klientų padaryti gerą palydą.★★★Yra specialiai rekomenduojama remdamasi mūsų klientų pasitikėjimu ir poreikiais, bendrovė sukūrė keletą pardavimų ir paslaugų filialų visoje šalyje, siekiant suteikti klientams laiku ir patogiau paslaugas. Šiandieninėje rinkos situacijoje, kupinoje verslo galimybių ir aršios konkurencijos, visi mano kolegos mūsų įmonėje yra pasirengę dirbti kartu su jumis. Dabar įmonė gali gaminti įvairius celiuliozės eterį (hpmc) 40000 tonų. Produktai plačiai naudojami lengvojoje pramonėje, naftos, chemijos, tekstilės, statybos, maisto, medicinos ir kitose pramonės šakose. Produktai buvo parduoti pekine, šanchajuje, hebei, shandong, fujian, sichuan, guangdong ir kituose vidaus pirmųjų ir antros pakopos miestuose. Pritraukti, šviesti, įdarbinti ir mylėti žmones, talentai yra vertingas įmonės kapitalas. Bendrovė nuolat pritraukia ir išlaiko įvairius profesionalius talentus, turinčius lengvatinę talentų politiką, sąžiningos konkurencijos areną, plačią plėtros erdvę ir harmoningą darbo atmosferą. Laikydamasis ilgametės profesionalios gamybos patirties, wuqiao county qiyuan celiuliozė co, ltd nuoširdžiai sveikina kolegas ir draugus iš visų gyvenimo sričių visoje šalyje aplankyti ir vadovauti, ir sveiki atvykę į wuqiao apygardą.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Tvarūs sprendimai: celiuliozės pagrindu pagaminti priedai gipsui

Turinys: 1. įvadas: celiuliozės pagrindu pagaminti priedai tvariems sprendimams 2. supratimas gipso savaiminio išlyginimo 3. tvaraus priedų poreikis gipso savaime išlyginamosiose 4. celiuliozės pagrindu pagaminti priedai: ekologiška alternatyva 5. kaip celiuliozės pagrindu pagaminti priedai padidina gipso savaime išlyginamąjį 6. celiuliozės pagrindu pagamintų priedų taikymas gipso savaime išlyginant 7. ateities perspektyvos ir

2023-08-31 Rodyti daugiau

Iš naudojant celiuliozę gipso savaime išlyginimo nauda

1. įvadas kai kalbama apie lygių ir lygių paviršių pasiekimą statybos projektuose, gipso savaime išlyginamieji junginiai tapo populiariu pasirinkimu. Šie junginiai siūlo didelį universalumą ir yra plačiai naudojami tokiose srityse kaip grindų išlyginimas, remontas ir renovacija. Tačiau norint dar labiau pagerinti gipso savaiminio išlyginimo junginių veikimą, celiuliozė kaip priedas gali būti papildoma nauda ir patobulinimai.

2023-08-24 Rodyti daugiau

Pramoninės celiuliozės panaudojimas

Naudojant izoliuotą ir išgrynintą celiuliozę kaip žaliavą, jis gali gaminti rayon, celofano ir esterio darinius, tokius kaip nitratas ir acetatas; jis taip pat gali būti pagamintas į metilo celiuliozę, etilo celiuliozę, karboksimetilo celiuliozę, polimero eterio dariniai, tokie kaip anijoninė celiuliozė, naudojami naftos gręžimui, maistui, keramikos glazūrai, kasdienėms cheminėms medžiagoms, Sintetinis plovimas, grafito gaminiai, pieštukų gamyba, elektronika, dangos, statybinės medžiagos, apdaila, uodų ritės, tabakas, popierius, guma, žemės ūkis, klijai, plastikai, sprogmenys, elektros ir mokslinių tyrimų įranga ir pan.

2022-05-12 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau