אודות

Wuqiao Qiyuan תאית ושות, בע"מ הוא מפעל מקיף שילוב מחקר מדעי, ייצור, מכירות ואחסנה. יש לו עלית R & D צוות ניהול led על ידי מומחים. כוח כלכלי חזק בשפע אדם משאבי הניח בסיס מוצק של חברת לטווח פיתוח. מחקר ופיתוח מרכז הוא בעיקר מחויבת אתר תאית (HPMC) מחקר ופיתוח וייצור, עבור הרוב המכריע של לקוחות כדי לעשות טוב ליווי. 【★★★הוא במיוחד recommended】 בהסתמך על אמון הצרכים של הלקוחות שלנו, החברה הקימה מספר מכירות ושירות סניפים ברחבי הארץ על מנת לספק ללקוחות עם יותר בזמן ונוח שירותים. היום של שוק מצב מלא של הזדמנויות עסקיות ואכזרי תחרות, כל הקולגות שלי החברה שלנו מוכנים לעבוד יחד איתך. החברה יכול עכשיו לייצר מגוון רחב של אתר תאית (HPMC) 40000 טונות. מוצרים נמצאים בשימוש נרחב בתעשייה קלה, נפט, כימיקלים, טקסטיל, בנייה, מזון, רפואה ותעשיות אחרות. מוצרים נמכרו לבייג 'ין, שנחאי, הביי, שנדונג, Fujian, סצ' ואן, גואנגדונג אחרים מקומי ראשון ושנייה ערים. למשוך, חינוך, העסקת ואוהב אנשים, כשרונות הם החברה היקר של הון. החברה ברציפות מושך ושומר על שונים מקצועי כשרונות עם מועדף כשרון מדיניות, הוגן בזירת תחרות, רחב פיתוח שטח והרמונית עבודה אווירה. הקפדה על שנים של ניסיון מקצועי ייצור, Wuqiao מחוז Qiyuan תאית ושות, בע"מ בכנות מברכת עמיתים וחברים מכל תחומי חיים ברחבי הארץ כדי לבקר ולהדריך, ומוזמן לבקר Wuqiao מחוז כאורח.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

פתרונות ברי-קיימא: תוספים מבוססי תאית לגבס

תוכן עניינים: 1. מבוא: תוספים מבוססי תאית עבור פתרונות ברי קיימא 2. הבנת גבס פילוס עצמי 3. הצורך בתוספים ברי קיימא בגבס פילוס עצמי 4. תוספים מבוססי תאית: חלופה ידידותית לסביבה 5. איך תוספים מבוססי תאית לשפר את גבס עצמי גבס 6. יישומים של תוספים מבוססי תאית בגבס החלקה עצמית 7. לקוחות פוטנציאליים

2023-08-31 ראה עוד

היתרונות של שימוש בתאית עבור גבס החלקה עצמית גבס

1. היכרות כשמדובר בהשגת רמת משטחים חלקים בפרויקטים בנייה, תרכובות פילוס עצמי גבס הפכו לבחירה פופולרית. תרכובות אלה מציעים רב רב-צדדיות, נמצאות בשימוש נרחב ביישומים כגון פילוס רצפה, תיקון, ושיפוץ. עם זאת, כדי לשפר את הביצועים של תרכובות פילוס עצמי גבס, בשילוב תאית כתוסף יכול להביא יתרונות נוספים ושיפורים.

2023-08-24 ראה עוד

משתמש של תעשייתי תאית

באמצעות מבודדים ומטוהרים תאית כחומר גלם, זה יכול לייצר זהורית, צלופן ואסתר נגזרים כגון חנקה אצטט; זה יכול גם להפוך להיות מתיל תאית, אתיל תאית, carboxymethyl תאית, פולימר אתר נגזרים כגון אניוני תאית, בשימוש שמן קידוח, מזון, קרמיקה זיגוג, כימיקלים יומיים, סינטטי כביסה, מוצרי גרפיט, עיפרון ייצור, אלקטרוניקה, ציפוי, חומרי בניין, קישוט, סלילי יתושים, טבק, נייר, גומי, חקלאות, דבקים, פלסטיק, חומרי נפץ, חשמל ומחקר מדעי ציוד וכן הלאה.

2022-05-12 ראה עוד

ראה עוד