MEIST

Wuqiao Qiyuan Cellulose Co, Ltd. on kõikehõlmav ettevõte, mis integreerib teadusuuringuid, tootmist, müüki ja ladustamist. Sellel on teadus- ja arendustegevuse eliitrühm, mida juhib ekspertid. Tugev majandusjõud ja rikkalikud inimressursid on loonud kindla aluse ettevõtte pikaajalisele arengule. Teadus- ja arenduskeskus on pühendunud peamiselt tsellulooseeetri (HPMC) uurimis- ja arendustegevuse ning tootmisega, enamik kliente teha hea eskort. }★★★On spetsiaalselt soovitatav jõu usaldusele ja vajadustele meie klientide, ettevõte on asutanud riigis mitmeid müügi- ja teenuste filiaale, et pakkuda klientidele õigeaegsemaid ja mugavami teenuseid. Tänapäeva turuolukorras, mis on täis ärivõimalusi ja karmi konkurentsi, on kõik minu kolleegid meie firmas valmis teiega koostööd tegema. Ettevõte saab nüüd toota mitmesuguseid tsellulooseeetri (HPMC) 40000 tonni. Tooteid kasutatakse laialdaselt kergetööstuses, nafta-, keemia-, tekstiili-, ehitus-, toidu-, meditsiini- ja muude tööstusharudes. Tooteid on müüdud Pekingile, Shanghaile, Hebei, Shandongile, Fujianile, Sichuanile, Guangdongile ja muudele kodumaistele esimesele ja teisele tasemele linnadele. Meeldivad, harivad, töötavad ja armastavad inimesi, anded on ettevõtte väärtuslik kapital. Ettevõte pidevalt meelitab ja säilitab erinevaid professionaalseid andeid eelistuslike talentide, ausa konkurentsi areenan, lai arenguruum ja harmooniline töö atmosfäär. Järgides aastaid professionaalse tootmise kogemus, Wuqiao County Qiyuan Cellulose Co., Ltd. tervitab siiralt kolleegid ja sõbrad kõikidest riigist, et külastada ja juhendada, ja tere tulemas külastama Wuqiao maakonna kui külaline.

vaata rohkem

UUDISED

Säästlikud lahendused: tselluloosipõhised lisaained Kips isetasemel

Sisukord: 1. Sissejuhatus: Tselluloosipõhised lisaained säästvaid lahendusi 2. Kips isetase 3. Vajadus säästvaid lisaaineid Kipsumis isetase 4. tselluloosipõhised lisaained: ökosõbralik alternatiiv 5. Kuidas tselluloos-põhised lisaained suurendada kips ise tase 6. Rakendused tsellulil Kipsumi isetasemel põhinevad lisaained 7. tulevikuväljavaad ja tulevikud

2023-08-31 vaata rohkem

Kasu kasutades tselluloosi kips ise tasandus

1. Sissejuhatus Kui tegemist on taseme ja sile pindade saavutamise ehitusprojektides, Kips isetase ühendid on saanud populaarne valik. Need ühendid pakuvad suure mitmekülgsuse ja on laialdaselt kasutatud rakendustes nagu põranda tasandamine, remont ja renoveerimine. Siiski, et veelgi suurendada kips iseeneseerivate ühendite toimivust, tselluloosi lisaainena lisamine võib kaasa tuua täiendavat kasu ja paranemist.

2023-08-24 vaata rohkem

Tööstusliku tselluloosi kasutamine

Toorainena kasutades isoleeritud ja puhastatud tselluloosi, saab toota raiooni-, tsellufaani ja estri derivaate nagu nitraat ja atsetaat; seda saab teha ka metüültselluloosi, etüültselluloosi, karboksümetüültselluloosi, polümeere igapäevased kemikaalid, Sünteetiline pesemine, grafiittooted, pliiatsitootmine, elektroonika, pinnakatted, ehitusmaterjalid, kaunistus, sääski mähised, tubakas, paber, kumm, põllumajandus, liimid, plastikud, lõhkeained, elektri- ja teadusuuringute seadmed ja nii edasi.

2022-05-12 vaata rohkem

vaata rohkem