O NáS

Wuqiao qiyuan celulóza co., ltd. je komplexní podnik, který integruje vědecký výzkum, výrobu, prodej a skladování. Má elitní tým pro řízení výzkumu a vývoje vedený odborníky. Silná ekonomická síla a bohaté lidské zdroje položily pevný základ pro dlouhodobý rozvoj společnosti. Research and development center is mainly committed to cellulose ether (hpmc) research and development and production, for the majority of customers to do a good escort.★★★Se speciálně doporučuje, že se spoléhá na důvěru a potřeby našich zákazníků, společnost zřídila řadu prodejních a servisních poboček po celé zemi, aby poskytovala zákazníkům včasnější a pohodlnější služby. V dnešní situaci na trhu plné obchodních příležitostí a prudké konkurence jsou všichni moji kolegové v naší společnosti ochotni spolupracovat s vámi. Společnost nyní může vyrábět různé celulózové éter (hpmc) 40000 tun. Výrobky jsou široce používány v lehkém průmyslu, ropném, chemickém, textilním, stavebním, potravinářském, lékařském a dalším průmyslu. Produkty byly prodány do pekingu, šanghaj, hebei, shandong, fujian, sichuan, guangdong a dalších domácích měst prvního a druhého stupně. Přilákání, vzdělání, zaměstnávání a milování lidí, talenty jsou cenným kapitálem společnosti. Společnost neustále láká a udržuje různé profesionální talenty s preferenčními politikami talentů, arénou spravedlivé soutěže, širokým rozvojovým prostorem a harmonickou pracovní atmosférou. Wuqiao county qiyuan celulóza co., ltd., který se dotýká let profesionální zkušenosti s výrobou, upřímně vítá kolegy a přátele ze všech vrstev života po celé zemi na návštěvu a průvodce, a vítejte na návštěvu wuqiao county jako hostem.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Trvale udržitelná řešení: doplňkové látky na bázi celulosy pro self-leveling

2023-08-31 zobrazit více

Přínosy použití celulosy pro sadrovou samonivelaci

1. úvod pokud jde o dosažení úrovně a hladkých povrchů ve stavebních projektech, sádrové samonivelační sloučeniny se staly populární volbou. Tyto sloučeniny nabízejí velkou všestrannost a jsou široce používány v aplikacích, jako je vyrovnávání podlahy, oprava a renovace. K dalšímu zvýšení výkonu samonivalvujících sloučenin sadru však může zahrnovat celulózu jako doplňkovou látku přinést další výhody a zlepšení.

2023-08-24 zobrazit více

Použití průmyslové celulosy

S použitím izolované a čištěné celulosy jako suroviny může produkovat rayon, cellophane a esterové deriváty, jako jsou dusičnan a acetát; může být také vyrobena do methylcelulosy, ethylcelulosy, karboxymethylcelulosy, deriváty polymeru ether, jako je anionická celulosa, používaná v ropné vrtání, potravinách, keramické glaze, denních chemikáliích, Syntetické praní, grafitové výrobky, výroba ceruzek, elektronika, povlaky, stavební materiály, dekorace, komáry, tabák, papír, kaučuk, zemědělství, lepidla, plasty, výbušniny, elektrické a vědecké výzkumné zařízení a tak dále.

2022-05-12 zobrazit více

zobrazit více